Този път ЦСКА наби Левски с 2:0 на "Герена"

Публикувано на: 11.05.2009 21:02

Автор: Гаро Тахмисян

©Ройтерс
Мартин Тошев

ЦСКА победи Левски с 2:0 в среща от Дублиращата група, която се игра на едно от помощните игрища на стадион „Георги Аспарухов” пред сериозен зрителски интерес.

Срещата започна отлично за „червените” и те откриха резултата след 21 минути игра. Цачев направи нарушение срещу Костадинов в наказателното поле и главният съдия Ивайло Стоянов отсъди дузпа. Зад топката застана Тошев и не остави шансове на вратаря Димитров.

5 минути по-късно се стигна до втори гол в полза на „армейците”. Зехиров намери Аесс и той с техничен удар увеличи преднината на своя тим. В 35-ата минута червен картон получи Станчев и Левски остана с 10 човека на терена.

През втората част до нови попадения не се стигна и ЦСКА записа успех с 2:0, какъвто бе и резултатът в срещата между двата тима в „А” група, но в полза на Левски.

Така след 26 кръга Левски продължава да е лидер в класирането с 58 точки, а ЦСКА е на втора позиция с точка по-малко в актива си.