Дубълът на Локо (Мз) изпусна Левски в София

Публикувано на: 08.10.2008 18:26

Автор: Петко Борисов

©БГНЕС
Вторият отбор на Левски завърши 1:1 като домакин на Локомотив (Мездра) в мач от осмия кръг на дублиращата група на българското първенство. Гостите откриха в 17-ата минута, а "сините" стигнаха до точката през втората част.

В 17-ата минута "железничарите", които са временните лидери в класирането, поведоха, след като юношата на Левски Тодор Симов стреля към вратата на домакините в 17-ата минута, а при опита си да парира удара капитанът на "сините" Веселин Минев си вкара автогол.

Домакините все пак стигнаха до изравнителен гол в 69-ата минута, когато Георги Недялков беше най-съобразителен при разбъркване след центриране от корнер. Той простреля от близко разстояние вратаря Георги Георгиев, който също е юноша на столичани.

Малко по-рано Еньо Кръстовчев получи сериозна контузия в дясното коляно, като все още не се знае дали нападателят ще е готов за игра след паузата за мачовете на националните отбори.
Етикети: левски, локо (мз)