Гана забоде топката в гениталите на младежите

Публикувано на: 11.08.2009 20:01

©Интернет
Иван Колев загуби и от Гана
Младежкият национален отбор на България загуби с 1:2 контролния мач срещу Гана, игран в квартал Овча купел на стадион "Славия".

Трикольорите откриха резултата още в 5-ата минута. Капитанът Лъчезар Балтанов засече с глава центриране на Александър Тонев отляво. До края на полувремето българите седяха по-добре от съперника, но ново попадение не падна.

През втората част Иван Колев направи множество смени, което доведе до промяна както на резултата, така и на събития на терена. Противникът беше пълен господар дори и на ходом.

В рамките на десет минути ганайците обърнаха развоя на срещата в своя полза. Първо в 56-ата Ишмаел засече подаване на Рами отляво, а след това в 67-ата Адия, останал сам срещу Петър Денчев, направи 2:1.

Малко след това президентът на българския футболен съюз Борислав Михайлов не издържа на гледката, стана и си тръгна. В самия край на мача пък Александър Киров пропусна от чиста позиция, останал сам срещу стража на африканците.