Севлиевец простреля челно Ботев за 3:2

Публикувано на: 15.08.2009 20:07

©plovdiv24.bg
Черно канарче може и да няма, но тъмни облаци се носят на талази над "канарчетата"
Севлиевецът Владко Мичев донесе победата на Монтана над Ботев на стадион "Христо Ботев" в Пловдив с 3:2 и съвсем заби "канарчетата" в задънена кризисна улица.

В първата четвърт на мача нещата изглеждаха повече от хубави за пловдивчани. само за две минути 20 и 22-ра чрез Етов и Кочев поведоха с 2:0 и се очакваше, въпреки проблемите да се възползват от смущението на новака.

Избраниците на Стевица Кузмановски от северозападния град върнаха попадение в 42-рата минута чрез Василев, а в последната 45-а минута върнаха събитията на изходно положение с изравнителен гол от дузпа на Иванов.

Звездният миг на любимецът на публиката в Севлиево, сега играч на Монтана - Владимир Мичев дойде в 65-ата минута, когато реализира победното попадение и прати съперниците си в нови тежки емоции през следващите дни и седмици.

Монтана е единственият от новаците, който продължава без загуба, след първите два кръга.