Публикувано на: 20.09.2008 23:41

Автор: Петко Борисов

©БГНЕС
Франческо Тоти напредва към вратата на Реджина
Рома победи Реджина с 3:0 и записа първата си победа този сезон. Досега "вълците" нямаха успех в четирите си официални мача до момента.

Тифозите на "джалоросите" пък опънаха огромна снимка на покойния президент Франко Сенси, като на плаката пишеше "Каквото направим в животая има отзвук във вечността. Благодарим ти, президенте!"

Домакините успяха да уползотворят натиска си чак в продължението на първото полувреме, когато капитанът Кристиян Панучи откри от 2 метра на празна врата след разбъркване.

В 51-ата минута пък Алберто Акуилани вдигна "Олимпико" на крака, след като отбеляза много красив гол, пращайки топката в горния ляв ъгъл на вратата.

Крайният резултат бе оформен в 93-ата минута, когато резервата Симоне Перота довкара избит удар на капитана Тоти от фаул.
Етикети: рома, италия